Meskie spodnie do tanca Alex

Numer artykułyu: 1205

Spodnie taneczne do tanca lacinskiego

Kategoria: Spodnie do tańca

Obwod pasa
dlugosc

od 65,00 €

incl. 16% VAT. , Bez kosztów wysyłki

Są wariacje tego elementu. Proszę wybrać odpowiednią wersję.


Opis

ALEX to plisowane spodnie taneczne z bardzo szerokim pasem satynowym (około 6cm) oraz satynowymi pasami po bokach nogawek. Spodnie do tańca ALEX są idealne dla szczupłych mężczyzn, gdyż powiększają tancerza optycznie.

Nogawka jest prosta,, podobnie jak u spodni RICCARDO. Oprócz środkowego zamka spodnie zapinane są na wewnętrzny guzik i dwa haczyki, które nie są widoczne z zewnątrz. Spodnie są idealne do treningu lub jako spodnie turniejowe.Rozmiary

Nasze rozmiary to 70-96. Większe lub mniejsze spodnie mogą być uszyte na zamówienie. 

Nasze rozmiary zależą od obwodu pasa. Jeśli np. obwód pasa to 82 cm, należy zamówić spodnie w rozmiarze 82. Jeśli obwód pasa wynosi 83 cm, zalecamy zamawianie spodni w rozmiarze 84.
Nasze spodnie mają dwie różne długości -

krótki na wzrost 170 - 182 cm
długie na wzrost 182 - 188 cm

Długość może być indywidualnie skrócona za pomocą żelazka (w każdej nogawce znajduje się pasek z klejem). Instrukcje znajdziesz przy każdym zamówieniu.


Jak zamówić prawidłowy rozmiar?

Potrzebujemy wzrost i obwód pasa. Zmierz obwód w pasa na wysokości pępka. Jeśli masz już spodnie do tańca, które pasują, zmierz obwód pasa tych spodni.

W przypadku jakichkolwiek pytań sprawdź naszą tabele rozmiarów


Długość spodni tanecznych

Wzrost 1,70 m - 1,82 m oraz 1,82 m - 1,88 m (można indywidualnie dostosować długość spodni  za pomocą paska kleju znajdującego się w nogawkach spodni)


Materiał

98% poliester, 2% elastan (bardzo miękka i elastyczna dzianina)


Waga wysyłki: 0,60 Kg
Waga produktu: 0,60 Kg